Gigabyte M27Q Gaming Monitor 27″ SS IPS QHD 170 Hz

22.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Погледни кошничка

Опис

Бренд:GigaByte
Модел:M27Q
PN:M27Q-EK
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):27″
Осветлување:350 cd/m²
Резолуција:2560 x 1440
Време на реакција:0.5ms
HD тип:QHD
Технологија:SS IPS
Контраст (типично):1000:1
Динамичен контраст:100,000,000:1
Фреквенција на освежување:170 Hz
Агол на гледање:178° vertical
178° horizontal
Број на бои:16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:/
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Црна

Приклучоци

HDMI:2
VGA:/
DVI:/
DisplayPort:1
Вграден USB разделник:Да
Излез за слушалки:Да

Повеќе за производот…

 

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ