HP 200 G3 AIO i5-8250U/ 4GB/ 1.0TB/ SSD128GB/ DVD-RW/ 21.5″ FHD

HP 200 G3 AIO i5-8250U/ 4GB/ 1.0TB/ SSD128GB/ DVD-RW/ 21.5″ FHD

34.990,00 ден

Гаранција: 12 месеци

  • Опис

Опис

Intel Core i5-8250U (3.4Ghz, 6MB, 2core)
4GB DDR4-2400
128GB SSD NVME + 1TB 7200 rpm HDD
DVD+/-RW, Integrated Intel HD Graphics
KB+Mouse

No Operating System
Warranty 1 year

Гаранција: 12 месеци

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Додадовте продукт во кошничка: