HP 200 G4 AiO i5-10210U/ 8GB/ NVMe 256GB/ DVD-RW/ 21.5″ Full HD/ Keyboard + Mouse

32.990,00 ден

Гаранција: 12 месеци

Погледни кошничка

Опис

Бренд: HP
Модел: 200 G4 AiO
PN: /
Тип на производ: Персонален компјутер (AIO)
Чипсет на матична плоча:

Процесор

Модел: Intel Core i5
Фамилија: i5-10210U
Фреквенција: 1.0 GHz up to 4.2GHz
Број на јадра: 4 / 8
Кеш меморија: 6 MB Intel Smart Cache

Меморија

Капацитет (GB): 8
Тип: DDR4
Брзина (фреквенција): 2666 MHz

Уреди за складирање

Медиум за складирање: SSD
Капацитет на тврдиот диск (HDD):
Капацитет на SSD: 256 NVMe

Графика

Дискретна графичка картица: /
Интегрирана графичка картица: Да
Модел на дискретна графичка картица: /
Модел на интегрирана графичка картица: Intel UHD Graphics
Меморија на графичка картица: /

Оптички диск

Тип на оптички уред: HP 9.5 mm Slim DVD-Writer

Мрежа

Wi-Fi: Optional
Ethernet LAN: Realtek RTL8111HSH-CG GbE

Напојување

Mоќност на напојување: 65W

Софтвер

Инсталиран оперативен систем: /

Додатоци

Тастатура: Да
Глушец: Да

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ