Lenovo L24e-30 – 23.8″ Full HD Monitor

8.490,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Категории ,
Погледни кошничка

Опис

Бренд: Lenovo
Модел: L24e-30
PN: 66BCKAC2MY
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 23.8″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 4ms
HD тип: Full HD
Технологија: VA Panel
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 75 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI-D: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ