LG 19M38A-B 19” Full HD LED Monitor

3.990,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Категорија
Погледни кошничка

Опис

Бренд: LG
Модел: 19M38A-B
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 19″
Осветлување: 200cd/m²
Резолуција: 1366×768
Време на реакција: 5ms (GtG at Faster)
HD тип: Full HD
Технологија: VA
Контраст (типично): 600:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 75 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: /
VGA: 1
DVI: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ