LG 19M38A-B LED 1366×768 VGA

LG 19M38A-B LED 1366×768 VGA

4.380,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Категорија:
  • Опис

Опис

Бренд: LG
Модел: 19M38A-B
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 18.5
Осветлување: 200cd/m2
Резолуција: 1366 x 768
Време на реакција: 5ms
HD тип: HD Ready
Технологија: TN
Контраст (типично): 600: 1
Динамичен контраст: 5M:1
Фреквенција на освежување: 75Hz
Агол на гледање: 90/65
Број на бои: 16.7M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: /
VGA: 1
DVI: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Додадовте продукт во кошничка: