LG 24GN60R-B 24” FULL HD IPS 1ms 144Hz HDR with FreeSync Gaming Monitor

8.990,00 ден

Гаранција 12 месеци.

Опис

Бренд: LG
Модел: 24GN60R-B
PN: 24GN60R-B
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 23.8″
Осветлување: 300cd/m²
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 1 ms
HD тип: FHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 144 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 167

Мултимедија

Вградени звучници: Да
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник:
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…