LG 24MK400H LED Full HD Monitor 75Hz

Препорачано

LG 24MK400H LED Full HD Monitor 75Hz

7.490,00 ден 6.590,00 ден

Категорија:

Опис

Бренд: LG
Модел: 24MK400H
PN: /
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 178 / 178
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 1ms
HD тип: Full HD
Технологија: TN
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст:
Фреквенција на освежување: 75Hz
Агол на гледање: 90 / 65
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI: 1
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Додадовте продукт во кошничка: