Препорачано

LG 24MK430H LED Full HD Monitor 75Hz IPS

7.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Категорија
Погледни кошничка

Опис

Бренд: LG
Модел: 24MK430H
PN: /
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 178 / 178
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 1ms
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст:
Фреквенција на освежување: 75Hz
Агол на гледање: 178/178
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
D-Sub 1
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ