LG 27″ 27GN850-B QHD IPS Monitor

Препорачано

LG 27″ 27GN850-B QHD IPS Monitor

25.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Опис

Бренд: LG
Модел: 27GN850-B
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 350 cd/m²
Резолуција: 2560×1440
Време на реакција: 1ms (GtG at Faster)
HD тип: QHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 144 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
168° horizontal
Број на бои: 1.07B

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Додадовте продукт во кошничка: