LG 27GL650F-B Gaming Monitor Full HD IPS with G-Sync® Compatible, Adaptive-Sync

Препорачано

LG 27GL650F-B Gaming Monitor Full HD IPS with G-Sync® Compatible, Adaptive-Sync

15.990,00 ден

Опис

Бренд: LG
Модел: GL650F-B
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 320 cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 5ms (GtG at Faster), 1ms MBR
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: 600:1 (Min.), 1000:1 (Typ.)
Фреквенција на освежување: 144 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: Да

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Додадовте продукт во кошничка: