LG 32” 4K UHD HDR Monitor with USB-C Connectivity

27.900,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Категорија

Опис

Бренд: LG
Модел: 32UP550-W
PN: 32UP550-W
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 32″
Осветлување: 280cd/m²
Резолуција: 3840 x 2160
Време на реакција: 4 ms
HD тип: UHD
Технологија: VA
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 1.07B

Мултимедија

Вградени звучници: 2 x 5 W
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: Type C
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…