Пакет PowerCube H1110 Astra G7 G3930 + LG 18.5” 19M38A-B + Verbatim Wireless Slim (KB & Mouse)

Препорачано

Пакет PowerCube H1110 Astra G7 G3930 + LG 18.5” 19M38A-B + Verbatim Wireless Slim (KB & Mouse)

15.990,00 ден

  • Опис

Опис

Бренд: PowerCube
Модел: H1110 Astra G7
PN:
Тип на производ: Персонален компјутер
Чипсет на матична плоча: H310M

Процесор

Модел: Intel Celeron G3930
Фамилија: Intel Celeron
Фреквенција: 2.9 GHz
Број на јадра: 2
Кеш меморија: 2 МВ

Меморија

Капацитет (GB): 4 GB
Тип: DDR4
Брзина (фреквенција): 2133MHz

Уреди за складирање

Медиум за складирање: HDD
Капацитет на тврдиот диск (HDD): 1.0 TB
Капацитет на SSD: /

Графика

Дискретна графичка картица: /
Интегрирана графичка картица: Да
Модел на дискретна графичка картица: /
Модел на интегрирана графичка картица: Intel® UHD Graphics 610
Меморија на графичка картица: /

Оптички диск

Тип на оптички уред: DVD-RW

Мрежа

Wi-Fi: /
Ethernet LAN: /

Напојување

Реална моќност на напојување: 250W

Софтвер

Инсталиран оперативен систем: /

Додатоци

Тастатура: Verbatim Wireless Slim Combo
Глушец: Verbatim Wireless Slim Combo

Вклучено во пакетот:

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Додадовте продукт во кошничка: