PHILIPS 22″ LED Monitor 223V5LHSB2/00

6.990,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Категории ,
Погледни кошничка

Опис

Бренд:Philips
Модел:223V5LHSB2/00
PN:/
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):21.5″
Осветлување:200 cd/m²
Резолуција:1920 x 1080
Време на реакција:5ms
HD тип:Full HD
Технологија:TFT
Контраст (типично):600:1
Динамичен контраст:10,000,000:1
Фреквенција на освежување:60Hz
Агол на гледање:65° vertical
90° horizontal
Број на бои:16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:/
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Црна

Приклучоци

HDMI:1
VGA:1
DVI:/
DisplayPort:/
Вграден USB разделник:/
Излез за слушалки:/

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ