Препорачано

PHILIPS 24M1N3200ZA/00 24” 165Hz 1ms Full HD IPS Gaming Monitor

10.490,00 ден

Гаранција 24 месеци.

Погледни кошничка

Опис

Бренд: PHILIPS
Модел: 24M1N3200ZA/00
PN: 24M1N3200ZA/00
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 23.8″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 1 ms
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1100:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 165 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: Да
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: 1
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ