Philips 27M1N3500LS/00 144Hz Quad HD Gaming Monitor

13.290,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Погледни кошничка

Опис

Бренд: PHILIPS
Модел: 27M1N3500LS/00
PN: 27M1N3500LS/00
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 2560 x 1440
Време на реакција: 1 ms
HD тип: Quad HD
Технологија: VA
Контраст (типично): 4000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 144 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: 5 W x 2
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ