Препорачано

Philips Evnia 27M1C5200W 27″ 0.5ms 240Hz Full HD Curved Gaming Monitor

11.990,00 ден

Гаранција 24 месеци.

Опис

Бренд: Philips
Модел: 27M1C5200W
PN: 27M1C5200W
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 300cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 0.5 ms
HD тип: Full HD
Технологија:
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 240Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI:
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник:
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…