PowerCube O2120 Centurion G7 G4560/ 4GB/ SSD 240GB

PowerCube O2120 Centurion G7 G4560/ 4GB/ SSD 240GB

12.490,00 ден

  • Опис

Опис

Бренд: PowerCube
Модел: O2120 Centurion G7
PN:
Тип на производ: Персонален компјутер
Чипсет на матична плоча: H110M

Процесор

Модел: Intel Pentium G4560
Фамилија: G4560
Фреквенција: 3.50 GHz
Број на јадра: 2 / 4
Кеш меморија: 3 MB

Меморија

Капацитет (GB): 4 GB
Тип: DDR4
Брзина (фреквенција): 2400 MHz

Уреди за складирање

Медиум за складирање:  SSD
Капацитет на тврдиот диск (HDD): /
Капацитет на SSD: 240 GB

Графика

Дискретна графичка картица: /
Интегрирана графичка картица: Да
Модел на дискретна графичка картица: /
Модел на интегрирана графичка картица: Intel® UHD Graphics 610
Меморија на графичка картица: /

Оптички диск

Тип на оптички уред: /

Мрежа

Wi-Fi: /
Ethernet LAN: /

Напојување

Реална моќност на напојување: 250w

Софтвер

Инсталиран оперативен систем: /

Додатоци

Тастатура: /
Глушец: /

Додадовте продукт во кошничка: