Samsung C24F390FHU 24″ Curved Business Monitor

Препорачано

Samsung C24F390FHU 24″ Curved Business Monitor

7.990,00 ден 6.990,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Категории: ,

Опис

Бренд: Samsung
Модел: C24F390FHU
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 23.5
Осветлување: 250cd/m2
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 4 (GTG)
HD тип: Full HD Curved
Технологија: VA
Контраст (типично): 3000:1
Динамичен контраст: Mega
Фреквенција на освежување: 60Hz
Агол на гледање: 178° / 178°
Број на бои: 16.7M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Додадовте продукт во кошничка: