Samsung LC24F390FHRXEN 24″ Curved Monitor

8.990,00 ден

Гаранција: 24 месеци.

Категорија
Погледни кошничка

Опис

Бренд:Samsung
Модел:LC24F390FHRXEN
PN:LC24F390FHRXEN
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):24″
Осветлување:250cd/m²
Резолуција:1920×1080
Време на реакција:4ms
HD тип:Full HD
Технологија:VA
Контраст (типично):1000:1
Динамичен контраст:/
Фреквенција на освежување:60 Hz
Агол на гледање:178° vertical
178° horizontal
Број на бои:16.8 M

Мултимедија

Вградени звучници:/
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Црна

Приклучоци

HDMI:1
VGA:1
DVI-D:/
DisplayPort:/
Вграден USB разделник:1
Излез за слушалки:1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ