SAMSUNG LF24T350FHRXEN 24″ IPS 75Hz Monitor

8.990,00 ден

Гаранција: 24 месеци

Категорија
Погледни кошничка

Опис

Бренд:SAMSUNG
Модел:LF24T350FHU
PN:LF24T350FHRXEN
Тип на производ:Монитор

Екран

Дијагонала (“):24″
Осветлување:250cd/m²
Резолуција:1920×1080
Време на реакција:5ms (GtG at Faster)
HD тип:Full HD
Технологија:IPS
Контраст (типично):1000:1
Динамичен контраст:/
Фреквенција на освежување:75 Hz
Агол на гледање:178° vertical
178° horizontal
Број на бои:16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници:/
Вградена камера:/

Дизајн

Боја на производот:Црна

Приклучоци

HDMI:1
VGA:1
DVI:/
DisplayPort:1
Вграден USB разделник:/
Излез за слушалки:1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ