Vivax HERO Kids Smartwatch – Orange

990,00 ден

Погледни кошничка

Опис

БрендVivax
Тип на производПаметен часовник
СензориСензор за мерење на температура на тело, Сензор за мерење отчукување на срце
Капацитет на батерија160 mAh
ИнтерфејсBluetooth
Тип на екранIPS LCD
Резолуција на екранот240 x 240
БојаПортокалова
ВодоотпорностДа

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ