Xiaomi Mi 1C 24” IPS Full HD Monitor

6.490,00 ден

Гаранција: 12 месеци

Категорија

Опис

Бренд: XIAOMI
Модел: MI 1C
PN: RMMNT238NF
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 23.8″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 6ms (GtG at Faster)
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI: /
DisplayPort: /
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…