DELL AW323P 15-17″ Alienware Horizon Slim Backpack
3.690,00 ден Цените се со пресметан ДДВ
- Description
Description
| Weight & dimensions | |
| Weight | 840 g |
| Height | 480 mm |
| Width | 320 mm |
| Depth | 150 mm |
| Volume | 18 L |
| Features | |
| Shoulder strap | |
| Maximum screen size | 43.2 cm (17″) |
| Brand compatibility | Dell |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Case type | Backpack |
| Carrying handle(s) | |
| Exterior pockets | Front pocket |
| Color | Black |











