Dell P2222H 22” Full HD IPS Monitor

9.990,00 ден

Category:

Description

Бренд: Dell
Модел: P2222H
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 21.45″
Осветлување: 250cd/m²
Резолуција: 1920×1080
Време на реакција: 5 ms typical (Fast) (gray to gray)
8 ms (Normal mode) (gray to gray)
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Сива

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: 1
DVI-D: /
DisplayPort: 2
Вграден USB разделник:
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…