Dell S2722QC 27″ 4K IPS UHD USB-C Monitor

24.490,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Category:

Description

Бренд: Dell
Модел: S2722QC
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 350cd/m²
Резолуција: 3840 x 2160
Време на реакција: 4ms
HD тип: UHD
Технологија:
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 1.07 billion colors

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот:

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI-D: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: 1
Излез за слушалки: /

Повеќе за производот…