Dell U2724DE 27″ 2K IPS 120Hz QHD 5ms Thunderbolt™ Hub

33.990,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Category:

Description

Бренд: DELL
Модел: U2724DE
PN: U2724DE
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 350cd/m²
Резолуција: 2560×1440
Време на реакција: 5 ms
HD тип: QHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 2000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 120Hz
Агол на гледање: 178°
178°
Број на бои: 1.07 billion

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Сива

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 2
Вграден USB разделник: Thunderbolt™ Hub
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…