MS Agon D300 15.6″ Backpack – Black

1.290,00 ден

Description

Карактеристики на производот:

Ранец торба MS Agon D300 15.6″

  • Димензии: 15.6 ”
  • Боја: Црна
  • Материјал: Полиестер