VIVAX KIDS MAGIC 4G Watch – Blue

2.590,00 ден

Category:

Description

 • Смарт часовник за деца
 • Екран: 1,4″
 • Резолуција: 240 x 240
 • IPS екран на допир
 • 4G GSM мрежа
 • Водоотпорност: IPX7
 • Локација: GPS
 • Аларм
 • Видео и аудио повици
 • SOS повик
 • Nano SIM
 • Родителска контрола
 • Bluetoot 5.1
 • Смарт апликација за следење на локацијата на вашето дете
 • Батерија: Ли-полимер
 • Капацитет на батеријата: 550 mAh