Dell G2724D 27″ 2K IPS 165 Hz QHD 1ms

19.990,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Опис

Бренд: DELL
Модел: G2724D
PN: G2724D
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 400cd/m²
Резолуција: 2560×1440
Време на реакција: 1 ms
HD тип: QHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 165Hz
Агол на гледање: 178°
178°
Број на бои: 16.8 million

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…