Dell MS116 Mouse – Grey

450,00 ден

Започни наплата со iute
Погледни кошничка

Опис

Model Name MS116
Wired USB
Sensor type Optical
Sensor sensitivity 1000 dpi
Number of keys 2
Colour Grey

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ