Dell P2723DE 27″ IPS USB-C Hub Monitor

21.990,00 ден

Категорија

Опис

Бренд: DELL
Модел: P2723DE
PN: P2723DE
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 350cd/m²
Резолуција: 2560×1440
Време на реакција: 5 ms
HD тип: QHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 60 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 million

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Сива

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 2
Вграден USB разделник: 1
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…