IMOU Bullet 2E 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
2.690,00 ден Цените се со пресметан ДДВ
Гаранција: 12 месеци
- Опис
Опис
| IMOU Bullet 2E 5MP IPC-K3DP-5H0WF Specifications |
|
|---|---|
| Camera | |
| Image Sensor | 1/3” 5 Megapixel Progressive CMOS |
| Max Resolution | 5MP (2880×1620) |
| Night Vision | 30m (98ft) |
| Lens | 2.8mm / 3.6mm Fixed Lens |
| Field of View | 2.8mm: 88°(H), 49°(V), 105°(D) 3.6mm: 73°(H), 40°(V), 89°(D) |
| Network | |
| Ethernet Port | 1 x 100Mbps Ethernet Port |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n/ax, Dual Antenna |
| Mobile App | Imou App: iOS, Android |
| ONVIF | Yes |
| Video & Audio | |
| Video Compression | H.265 / H.264 |
| Frame Rate | Up to 25/30 fps |
| Digital Zoom | 8x Digital Zoom |
| Audio | Built-in Mic |
| Auxiliary Interface | |
| Storage | Micro SD Card Slot (up to 512GB) |
| Reset Button | Yes |
| Notice Management | |
| Motion Detection | Yes |
| Configurable Region | Yes |
| Human Detection | Yes |
| Configurable Voice | Yes |
| General | |
| Power Supply | DC 12V 0.5A |
| Power Consumption | <6 W |
| Material | Plastic + metal |
| Working Environment | -30°C ~ +60°C, Less Than 95%RH |
| Dimensions | 165 × 90 × 73mm (6.5 × 3.6 × 2.9 inch) |
| Weight | 280 g (0.62 lb) |
| Certifications | CE, UKCA |
| Protection Rating | IP67 |
| What’s in the Box? | |
| Package Contents | 1x Camera 1x Quick Start Guide 1x Power Adapter 1x Screw Package 1x Installation Position Map 1x Waterproof Connector |





