LG 24GQ50F-B 24” UltraGear™ FHD 1ms 165Hz Gaming Monitor

7.990,00 ден

Гаранција 12 месеци.

Опис

Бренд: LG
Модел: 24GQ50F-B
PN: 24GQ50F-B
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 23.8″
Осветлување: 200cd/m²
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 1 ms
HD тип: FHD
Технологија: VA
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 165 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7M

Мултимедија

Вградени звучници: /
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник:
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…