MSI NEMESIS C315 Gaming Mouse

350,00 ден

Погледни кошничка

Опис

Глувче: Жичано
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Должина на кабел: 1.8m
Резолуција DPI/CPI: 2400
Број на копчиња: 6 + 1 scroll

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ