DELL S2722DC 27″ IPS 2K QHD Monitor

18.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци.

Категорија

Опис

Бренд: Dell
Модел: S2722DC
PN:
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 350cd/m²
Резолуција: 2560 x 1440
Време на реакција: 4ms
HD тип: QHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 75 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 million

Мултимедија

Вградени звучници: Да
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Сива

Приклучоци

HDMI: 1
VGA: /
DVI-D: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: 1
Lan RJ45 /

Повеќе за производот…