FUJITSU Display E24-8 TS Pro

10.990,00 ден

Гаранција: 36 месеци

Категорија

Опис

Бренд: Fujitsu
Модел: E24-8 TS Pro
PN: /
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 24″
Осветлување: 250 cd/m²
Резолуција: 1920 x 1080
Време на реакција: 5ms
HD тип: Full HD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: 20,000,000:1
Фреквенција на освежување: 56-76Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 16.7 M

Мултимедија

Вградени звучници: Да (2x2w)
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: /
VGA: 1
DVI: 1
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник: /
Излез за слушалки: Да

Повеќе за производот…