Препорачано

LG 27” UltraGear 144 Hz QHD Nano IPS 1ms G-SYNC Gaming Monitor

23.990,00 ден

Гаранција 36 месеци.

Погледни кошничка

Опис

Бренд: LG
Модел: 27GN850-B
PN: 27GN850-B
Тип на производ: Монитор

Екран

Дијагонала (“): 27″
Осветлување: 350cd/m²
Резолуција: 2560 x 1440
Време на реакција: 1 ms
HD тип: QHD
Технологија: IPS
Контраст (типично): 1000:1
Динамичен контраст: /
Фреквенција на освежување: 144 Hz
Агол на гледање: 178° vertical
178° horizontal
Број на бои: 1.07B

Мултимедија

Вградени звучници: 2 x 2 W
Вградена камера: /

Дизајн

Боја на производот: Црна

Приклучоци

HDMI: 2
VGA: /
DVI: /
DisplayPort: 1
Вграден USB разделник:
Излез за слушалки: 1

Повеќе за производот…

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ