MS NOTE D110 15.6″ Backpack

1.290,00 ден

Започни наплата со iute
Погледни кошничка

Опис

Карактеристики на производот:

Ранец торба MS NOTE D110 15.6″

  • Димензии: 15.6 ”
  • Боја: Црна
  • Материјал: Полиестер

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ