Препорачано
PowerCube G3250 Vector G14 V2 mini Cube i5-14400F/ 16GB DDR5/ NVMe 1.0TB/ RTX5060 8GB + ПОДАРОК MS Industrial Elite C905 Gaming Keyboard
61.990,00 ден Цените се со пресметан ДДВ
Гаранција: 24 месеци
Сликите на производот се само за илустративни цели и може да се разликуваат од вистинскиот производ.
- Опис
Опис
| Бренд: | PowerCube |
| Модел: | G3250 Vector G14 V2 Cube |
| PN: | / |
| Тип на производ: | Персонален компјутер |
| Чипсет на матична плоча: | H610 |
Процесор
| Модел: | Intel i5 |
| Фамилија: | i5-14400F |
| Фреквенција: | 3.5 GHz Up to 4.7 GHz |
| Број на јадра: | 10/ 16 |
| Кеш меморија: | 32 MB |
Меморија
| Капацитет (GB): | 16 GB |
| Тип: | DDR5 |
| Брзина (фреквенција): | 4.800MHz |
Уреди за складирање
| Медиум за складирање: | SSD |
| Капацитет на тврдиот диск (HDD): | |
| Капацитет на SSD: | 1.0 TB M.2 NVMe |
Графика
| Дискретна графичка картица: | Да |
| Интегрирана графичка картица: | / |
| Модел на дискретна графичка картица: | GeForce RTX5060 |
| Модел на интегрирана графичка картица: | / |
| Меморија на графичка картица: | 8GB GDDR7 |
Оптички диск
| Тип на оптички уред: | / |
Мрежа
| Wi-Fi: | / |
| Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
Напојување
| Реална моќност на напојување: | 650W 80+ |
Софтвер
| Инсталиран оперативен систем: | / |
Додатоци
| Тастатура: | / |
| Глушец: | / |
The MS Industrial Elite C905 is an budget-friendly TKL (TenKeyLess) mechanical keyboard featuring responsive Outemu Red switches and 19 vibrant RGB lighting variants. It offers excellent value for gamers looking to save desk space without sacrificing the tactile feel and speed of a mechanical deck.
Key Specifications
- Form Factor: TenKeyLess (TKL)
- Switches: Mechanical
- Backlight: RGB with 19 effects
- Connectivity: Wired USB (1.6m cable)
- Dimensions: 359 x 158 x 41 mm
- Extras: 12 multimedia/programmable keys
The keyboard features a compact TKL layout without the number pad, giving you more sweeping room for your mouse. The overall build uses a sturdy casing built to endure long, intensive gaming sessions.
Switches & Performance
Equipped with Outemu Red mechanical switches, the C905 is ideal for fast-paced gaming. These linear switches are lightweight, require no actuation bump, and are relatively quiet, ensuring snappy keystrokes. It also includes 12 dedicated macro and multimedia keys.
RGB Lighting
The customizable RGB backlighting allows for 19 different dynamic variants, letting you easily personalize your gaming setup right on the keyboard.













